Zvětšování prsou přenosem vlastního tuku s kmenovými buňkami v akční slevě - 65 000 Kč

Jednou z největších zbraní žen jsou krásná prsa. Matka příroda však nenadělila všem stejně. Naštěstí plastická medicína našla řešení nejdříve v podobě dnesznámých implantátů a v současné době je už na světě revoluční novinka. Umožňuje trvalé zvětšení prsou vlastním (přebytečným ) tukem! Ne není to jen přání mnoha žen, ale právě tato přání vyslyšeli plastičtí chirurgové a pomocí vědeckých týmů nakonec uvedli tuto žádanou novinku. Pomocí přístroje Body Jet dochází nejdříve k získání životaschopných tukových buněk, které se společně s kmenovými buňkami ještě zpracovávají v lipokolektoru a poté profesionální plastický chirurg přenese takto upravené tkáně do každého prsu. A cena za tuto životní proměnu u námi vybraných specialistů odpovídá ceně zvětšování prsou pomocí implantátů. Tato světová novinka je čím dál tím více oblíbenější u tisíce žen zejména pro přirozený a sexy vzhled a další přednosti.

Pokud se rozhodnete pro nejnovější metodu zvětšování prsou vlastním tukem, takmáte první krok k budoucímu sebevědomí a proměně, za sebou. Je jasné, že člověk musí mít ke každému zákroku ať už estetickému či zákroku plastické chirurgii hodně odvahy. A k životní změně, novým, sexy křivkám, je zapotřebí postupovat velmi uvážlivě a vybrat si tu nejsprávnější metodu pro zvětšení objemu prsou. Jakjsme předeslali, považujeme za nejpřirozenější formu nabytí kyprého dekoltu přenos vlastního tuku. Světová novinka v oblasti plastické chirurgie je prováděna už i na naší privátní Grand Clinic mezinárodně vyškolenými plastickými chirurgy.

Přenos tuku do prsou, aneb dva v jednom

Je jasné, že při zvětšování prsou vlastním tukem je zapotřebí odebrat tukovou tkáň z míst, které jsou právě tukem trochu zdeformovaná, nejlépe z vnějších stehen, boků, hýždí či oblasti břicha, paží či vnitřních stehZvětšení prsou vlastním tukemen. Pro zvětšení objemu prsou je zapotřebí podstoupit liposukci nejméně ze dvoutří jmenovaných oblastí. Takovou operaci mohou absolvovat i štíhlé dívky či ženy ovšem s patřičnou vrstvou podkožního tuku. A některé ženy zase vyřeší dva problémy najednou, zbaví se přebytečného tuku z problémových partií a zároveň dosáhnou přenosem tuku do prsou jejich plnější tvar.

Díky modernímu přístroji Body Jet dochází k minimálně invazivnímu výkonu, nejšetrnější téměř bezbolestné liposukci s možností přenosu vyplavených celých, nepoškozených životaschopných tukových buněk a velkého množství kmenových buněk na jiné místo v těle. Profesionální plastický chirurg je schopen touto metodou vymodelovat vysněné ideální sexy linie prsou, klientku zbavit přebytečného tuku a zároveň tímto tukem zvětšit objem prsou až o 2 čísla. Díky stokrát většímu množství kmenových buněk v tukových tkáních, než v jiných oblastech, dokonalé úpravě živých buněk před přenosem v lipokolektoru, dochází k dobrému zahojení přenesené tkáně a její životaschopnosti.

Plusy moderní techniky při zvětšení prsou vlastním tukem

Zvětšení prsou vlastním tukem se dělálokální anestesii, čímž odpadá zátěž organismu při celkové anestézii, která provází plastickou operací - zvětšování prsou implantáty .Zákrok - zvětšení prsou vlastním tukem je prováděn ambulantně a trvá maximálě tři hodiny. Díky přístroji Body Jet a opatrném zachycování tukových buněk a separování kmenových buněk v lipokolektoru je operace šetrnáoperovaným tkáním. Klientka může vše, co se s  děje, pozorovat a usměrňovat, komunikovatlékařem či zdravotním personálem a nepociťuje bolest. Výsledný tvar prsou a efekt zvětšení objemu je viditelný hned po zákroku. Navíc klientka může během zákroku konzultovatlékařem velikost a tvar zvětšovaných prsou. Pokud však nechce sledovat práci lékařského týmu, může poslouchat hudbu a relaxovat. Po určité době zůstaneprsou trvale až 80 % z původního zvětšeného objemu.    

Je zajímavé, že hojení probíhá velice rychle. Většina klientek může po zákroku odložit kompresivní prádlo po sedmi dnech. Operační zákrok nezanechává viditelné jizvy ani nejsou známa rizika pooperačních komplikací. Samotný přenos vlastního tuku nevyvolává alergické reakce ani nehrozí přenos infekčního onemocnění, protože dárce je totožnýpříjemcem. Jedná se tedy o autotransplantaci.  Co se týče omezení činnosti či sportovních aktivit, tak bývá krátkodobé, dokonce si nevyžaduje ani pracovní neschopnost.

Cena zákroku v akční slevě - 65 000 !

Stačí přijít na konzultaci na naší kliniku Grand Clinic.

 
Fotogalerie - přenos tuku do prsou pomocí Body Jet

prsa před zákrokem

prsa před zákrokem

zvětšit

prsa po zákroku

prsa po zákroku

zvětšit

prsa před zákrokem

prsa před zákrokem

zvětšit

prsa po zákroku

prsa po zákroku

zvětšit

prsa před zákrokem

prsa před zákrokem

zvětšit

prsa po zákroku

prsa po zákroku

zvětšit

prsa před zákrokem

prsa před zákrokem

zvětšit

prsa po zákroku

prsa po zákroku

zvětšit

 

Zavolejte, nebo se u nás objednejte na bezplatnou konzultaci

Zvětšování prsou vlastním tukem
 
*
*
*
*
 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít