ZVĚTŠOVÁNÍ PRSOU

Jednounejvětších zbraní žen jsou krásná prsa. Matka příroda však nenadělila všem stejně. Naštěstí plastická medicína našla řešení nejdříve v podobě dnesznámých implantátů a v současné době je už na světě revoluční novinka. Umožňuje trvalé zvětšení prsou  vlastním (přebytečným ) tukem!  Ne není to jen přání mnoha žen, ale právě tato přání vyslyšeli plastičtí chirurgové a pomocí vědeckých týmů nakonec uvedli tuto žádanou novinku. Pomocí přístroje Body Jet dochází nejdřívezískání životaschopných tukových buněk, které se společněkmenovými buňkami ještě zpracovávajílipokolektoru a poté profesionální plastický chirurg přenese takto upravené tkáně do každého prsu.  A cena za tuto životní proměnu u námi vybraných specialistů odpovídá ceně zvětšení prsou pomocí implantátů. Tato světová novinka je čím dál tím více oblíbenější u tisíce žen zejména pro přirozený a sexy vzhled a další přednosti.  

 Pokud se rozhodnete pro nejnovější metodu zvětšení prsou vlastním tukem, takmáte první krokbudoucímu sebevědomí a proměně, za sebou. Je jasné, že člověk musí mít ke každému zákroku ať už estetickému či zákroku plastické chirurgii hodně odvahy. A k životní změně, novým, sexy křivkám, je zapotřebí postupovat velmi uvážlivě a vybrat si tu nejsprávnější metodu pro zvětšení objemu prsou. Jakjsme předeslali, považujeme za nejpřirozenější formu nabytí kyprého dekoltu přenos vlastního tuku. Světová novinkaoblasti plastické chirurgie je prováděna už i na českých klinikách mezinárodně vyškolenými plastickými chirurgy.

Přenos tuku aneb dvě akce v jeden den a v lokální anestezii

Je jasné, že při zvětšení prsou vlastním tukem je zapotřebí odebrat tukovou tkáňmíst, které jsou právě tukem trochu zdeformovaná, nejlépevnějších stehen, boků, hýždí či oblasti břicha, paží či vnitřních stehen. Pro zvětšení objemu prsou je zapotřebí podstoupit liposukci nejméně ze dvoutří jmenovaných oblastí. Takovou operaci mohou absolvovat i štíhlé dívky či ženy ovšempatřičnou vrstvou podkožního tuku.

 Díky modernímu přístroji Body Jet docházíminimálně invazivnímu výkonu, nejšetrnější téměř bezbolestné liposukcimožností přenosu vyplavených celých, nepoškozených životaschopných tukových buněk a velkého množství kmenových buněk na jiné místotěle.  Profesionální plastický chirurg je schopen touto metodou vymodelovat vysněné ideální linie, klientku zbavit přebytečného tuku a zároveň tímto tukem zvětšit objem prsou až o 2 čísla. Díky stokrát většímu množství kmenových buněktukových tkáních, než v jiných oblastech, dokonalé úpravě živých buněk před přenosemlipokolektoru, docházídobrému zahojení přenesené tkáně a její životaschopnosti.

Plusy světové novinky

Zvětšení prsou vlastním tukem se dělá v lokální anestesii, čímž odpadá zátěž organismu při celkové anestézii. Operace je prováděna ambulantně a trvá tři hodiny. Díky přístroji Body Jet je šetrná k operovaným tkáním. Klientka může vše, co se s ní děje, pozorovat a usměrňovat, komunikovat s lékařem či zdravotním personálem a nepociťuje bolest. Výsledný tvar prsou a efekt zvětšení objemu je viditelný hned po zákroku. Navíc klientka může během zákroku konzultovat s lékařem velikost a tvar zvětšovaných prsou. Po určité době zůstane v prsou trvale až 80 % z původního zvětšeného objemu.    

Je zajímavé, že hojení probíhá velice rychle. Většina klientek může po zákroku odložit kompresivní prádlo po sedmi dnech. Operační zákrok nezanechává viditelné jizvy ani nejsou známa rizika pooperačních komplikací. Samotný přenos vlastního tuku nevyvolává alergické reakce ani nehrozí přenos infekčního onemocnění, protože dárcem je totožný s příjemcem. Jedná se tedy o autotransplantaci.  Co se týče omezení činnosti či sportovních aktivit, tak bývá krátkodobé, dokonce si nevyžaduje ani pracovní neschopnost.

 
Fotogalerie zvětšení prsou vlastním tukem

před zákrokem

před zákrokem

zvětšit

po zákroku

po zákroku

zvětšit

před zákrokem

před zákrokem

zvětšit

po zákroku

po zákroku

zvětšit

před zákrokem

před zákrokem

zvětšit

po zákroku

po zákroku

zvětšit

před zákrokem

před zákrokem

zvětšit

po zákroku

po zákroku

zvětšit

 

Zavolejte, nebo napište a objednejte na konzultaci

Zvětšování prsou vlastním tukem - nyní jen 50 000 Kč!
 
*
*
*
*
 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít