Bezbolestná aplikace gelu Aquafilling dokáže udělat zázraky!

Zvětšení prsou aplikací gelu Aquafilling

Pro dívky a ženy, které touží mít větší prsa či plnější dekolt mají naši lékaři v Grand Clinic Praha skvělou novinku. Jako alternaci k zvětšování prsou vlastním tukem je stejně nebolestivá a zdraví neškodná metoda zvětšení prsou pomocí aplikace gelu Aquafilling! Je to stabilní bezobalový injekční implantát na základě hydrfilního gelu nazvaného 'Aquafilling´!

Podle přání klientky lze díky výplni postupně zvětšit objem prsou o 2 až 3 velikosti a vytvarovat nádherná mladistvá, sexy prsa.

Výplňový materiál Aquafilling se může aplikovat všem dospělým ženám, tedy i štíhlým bez tzv. tukových zásob v podkoží. Minimálně bolestivý zákrok trvá 2 až 3 hodiny. Klientka po aplikaci může ihned odejít domů a dělat následně běžné činnosti. Zákrok se dělá v lokální anestezii. Po něm zůstávají jen malé jizvičky v místě vpichu injekční stříkačky, které se časem zahojí.

Technologie Aquafilling je založena na využití využití výplňových implantátů nové generece a naši lékaři mají certifikáty na jejich aplikaciAquafilling svými vlastnostmi a strukturou nejlépe vyhovuje vnitřnímu prostředí lidského těla, což prakticky eliminuje pooperační komplikace a vedlejší účinky.

Objednejte se

Kromě toho Aquafilling přináší trvalé estetické výsledky.

Zvětšování prsou aplikací gelu Aquafilling

Aquafilling je skutečně revoluční metoda, která může dalším dívkám a ženám pomoci k ideálním či vysněným ženským tvarům prsou. V plastické chirurgii se už uplatňuje se skvělými výsledky 6 let. Naše klinika- Grand Clinic se proto rozhodla, že vedle zvětšování prsou vlastním tukem po předcházející liposukci nejméně 2 tělesných partií s nadbytkem tuku, nabídne alternativu zájemkyním o novinku Aquafilling. A tak jako tuk lze aplikovat do jiných částí těla, zejména do hýždí, hřbetu rukou či obličeje, tak lze i díky našim specialistům postupovat  při omlazování dekoltu, hřbetu rukou, ale i zvětšování objemu hýždí pomocí hydrfilního výplňového materiálu Aquafilling.

Aquafulling svými vlastnostmi napodobuje pružnost měkkých tkání těla. Dosažený estetický výsledek a přirozenost se zachovávají po celou dobu trvání výplně v těle.

Výplně Aquafillingu jsou:

BEZ KOMPLIKACÍ díky fyziologickému složení gelu

NEKARCINOGENNÍ

NETEROTOGENNÍ

NESTĚHOVAVÉ: MONOMERNÍ AMID

BEZ TKÁŇOVÝCH REAKCÍ vyvolaných materiálem

HYPOALERGENNÍ díky fyziologickému složení gelu

Základní cena za aplikaci výplňového gelu Aquafilling do prsou  je 80 000 Kč.

Objednejte se co nejdříve. Ať jste krásná na Valentýna! A myslete na sexy tělo do plavek!

 
Aquafilling

prsa před zákrokem

prsa před zákrokem

prsa po zákroku

prsa po zákroku

prsa před zákrokem

prsa před zákrokem

prsa po zákroku

prsa po zákroku

Zvětšení prsou výplňovým gelem Aquafilling
 
*
*
*
*
 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít