Vyhlazení mimických vrásek-kožní výplně

 Nebojte se výplně botulotoxin, ale jen z rukou lékaře - korektivního dermatolog

Zázračné denní či noční krémy, séra vyhlášených značek přece jenurčité době přestávají stoprocentně fungovat. Pleť dostává léty zabrat i prostředím, ve kterém žijeme, stresem, škody způsobuje i kouření a alkohol. Pokud se nechcete smířitvráskami, estetická medicína nabízí nebolestivé řešení jako je aplikace výplně botulotoxinu a výplňových kožních materiálů.

Výplň botulotoxin se aplikuje do svalů předem zvolených oblastí mimických vrásek velice tenkou jehlou. Používá se na vyhlazení vrásek na čele, mezi obočím (glabela) či zjemnění nosoretní rýhy. Skvělý specialista dokáže přesně mířenými vpichy pozvednout obočí, zlikvidovat vějířky vrásek kolem očí a další tzv. vady na kráse obličeje.Do 2 až 5 dnech dojde ke svalovému uvolnění a následnému vyhlazení vrásek a vypnutí pleti.

Aplikace botulotoxinu je ambulantní, nebolestivá, časově nenáročná (maximálně 1 hodina) a její efekt přetrvává až 6 měsíců. Poté se dá opět zopakovat. Výplň botulotoxin,vrátí obličeji mladistvý vzhled, aniž by musel vzít plastický chirurg skalpel.

Kožní výplně - kyselina hyaluronová 

Tam, kde už nepomáhá k vypnutí mimických vrásek botuloxin, či zvětšení rtů si estetická medicína vypomáhá injekčními dočasnými. Ty se rozdělují podle typu účinné látky na skupinu kolagenů (např. Zyderm), sloučeniny kyseliny hyaluronové (např. Restylane, Juvederm) , hydroxyapatity (např. Radiesse) a sloučeniny polylaktidu (např. Sculptra). A nově trvalý preparát Meta Crill. Každá skupina má svoje vlastnosti, pro kterou jsou používány. Cena aplikace výplňových preparátů se pohybuje dle množství potřebného k výkonu.

 I v případě vyhlazení vrásek v obličeji či zvětšení rtů, záleží na šikovnosti lékaře, který botuloxin či kožní implantáty aplikuje, nikoliv na agresivnější reklamě kliniky či výrobce preparátu. Každý má svoji metodu a my vám můžeme zařídit požadovaný zákrok u těch nejlepších.

 

Zavolejte nebo se objednejte u nás

Vyhlazení vrásek
 
*
*
*
*
 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít