Operace horních víček za 11000 Kč a dolních víček za 12000 Kč

Oční víčka jsou jednounejcitlivějších oblastí obličeje a věřte, že kolem 40 let na vás začínají prozrazovat věk. se tomu předejít a opět koukat na svět otevřenýma očima  s úsměvem a bez zábran. Operace očních víček patřísoučasné doběnejběžnějším operacím plastické chirurgie jak u žen tak dnes i u mužů. Operací očních víček (tzv. blepharoplastikou) se z víček odstraní nadbytečná kůže a tukové váčky, čímž se omladí a rozjasní výraz v okolí očí. Zákrok nemá jen estetické důvody, u některých lidí se jím předchází problémům se zrakem. Odstraněním nadbytečné kůže horních víček, která visí dolů a zhoršuje periferní viděníSprávně provedná plastika očních víček rozjasní obličej a velmi často navrátí mladistvější vzhled. Zákrok se provádí v lokální anestezii, ve spolupráci s klientem či klientkou. Po operaci je dobré mít doma připravené tzv. chladící gelové polštářky, kterými se snižuje pooperační otoky. Do týdne přicházejí klientky na vyndání stehů a ještě další týden je zapotřebí nosit tmavé brýle.

 Nabízíme všem, kteří přemýšlíte o operaci očních víček slevu, když za estetickou úpravu horních víček u nás zaplatíte jen 11 000 na rozdíl od průměrné ceny na klinikách plastické chirurgie, která se pohybuje kolem 14 000 . A za úpravu dolních víček pouhých 12 000 , když běžná cena je 16 000 .

Seberte odvahu a zbavte se trápení s očima, slzení a špatného vidění. Po operaci, kdy se zbavíte přebytečného záhybu víček, navíc omládnete. Prý i o 10 let a budete se opět líbit svému okolí.

 
Krásné oči
 

Co chcete vědět o operaci očních víček?

Plastická operace očních víček řeší změny kůže a okolních struktur očí, které jsou způsobeny přibývajícími roky, s velmi dobrým efektem. Většinou se nejedná  pouze o zákrok estetický, ale může zlepšit i funkci oka, jako je zlepšení vidění odstraněním kožních nadbytků. Sníží se i únava očí, bolesti hlavy a slzení.

Podle MUDr. Pavla Horyny, plastického chirurga a vedoucího lékaře GRAND Clinic Praha, který za sebou desetiletou praxi v oboru, se operace očních víček nemusí nikdo bát. Ovšem pokud zájemce jdeodborníkovi, plastickému chirurgovi, který podobných zákroků za sebou stovky.

 Kdo je vhodný kandidát na operaci očních víček?

podstatě každýžena i muž, komu začíná nadbytek kůže vadit jakestetických důvodů, tak ho omezujeperiferním vidění. oči unavené a často mu slzí. Operace víček se provádějí nejčastěji mezi 40-50. rokem života, ale lze i ve vyšším věku. Záleží na zdravotním stavu zájemce o tento zákrok. Po zákroku se každému uleví a zároveň jeho obličej prokoukne a omládne

Jaká je předoperační příprava?

Vždy je nutné vynechat 10 dní před operací léky, které zvyšují krvácivost. Sem patří kyselina acetylsalicylová (Aspirin, Acylpyrin, Anopyrin) a analgetika, které ji obsahují. Rovněž by měly být vysazeny léky typu Brufenu, Voltarenu  a podobně. Klient by měl před zákrokem podstoupit základní interní předoperační vyšetření u svého praktického lékaře, který zhodnotí rizika výkonu v místní anestesii.

Můžete popsat, jak operace očních víček probíhá?

Nejdříve  se označí na víčku tzv. nadbytečná kůže.  Poté se  provádí  šetrná redukce kruhového svalu oka s odstraněním  tukových váčků. Na závěr se rána sešije s tím, že  jizva je situována do oblasti přirozené ohybové rýhy horního víčka. Moderní přístroje na šití rány zajišťují, že rána nekrvácí a po krátkém odpočinku po zákroku a chlazení rány může každý odejít domů.  

A co pooperační péče?

Co nejdříve po zákroku je nutné místně chladit, chlazení přináší úlevu od bolesti a zmenšuje otoky a krvácení. Při bolesti jsou doporučená analgetika, ale chlazení bolest výrazně redukuje. Během prvních dnů doporučujeme spát se zvýšenou polohou hlavy a nepředklánět se. Oči se chrání před denním světlem slunečními brýlemi.

Jak dlouho trvá rekonvalescence po plastické operaci víček?

Obvyklá doba návratu do práce bývá týden po zákroku, záleží zda  klient podstoupí operaci horních  nebo dolních či obou víček v jedné době. Po týdnu od zákroku, kdy se obvykle odstraňují stehy je však nutné ještě počítat s odeznívajícím otokem a nějakou modřinkou. Ale již to lze zakrýt makeupem. Otok celkově odezní zpravidla do 3 týdnů.

Kdy není možné operaci víček provést?

Obecně při  jakémkoliv dekompenzovaném interním onemocnění – jako je ischemická choroba srdeční, diabetes mellitus apod. Dále při chronické medikace antikoagulancií.  I tak je vždy nutná před operací konzultace  s plastickým chirurgem.

Je možné operovat horní i dolní víčka současně?

Ano a tento zákrok provádíme velice často.

Máte nějaké doporučení pro rychlejší hojení jizvy?

Pomáhají  tlakové masáže víček. Obvykle se používá postup, kdy na jizvu tlačíme bříškem prstu proti podkladu takovou silou, aby se nehtové lůžko odkrvilo, tedy zbělalo a tlak ponecháme působit cca 15 sekund. Poté povolíme a prst přesuneme na vedlejší část jizvy a postup opakujeme. Přes jizvu tedy prstem nepřejíždíme, pouze tlačíme. Tímto způsobem promasírujeme  vnitřní a zevní póly jizvy. Masáž provádíme 5x denně.  

Jak je to s líčením očí po zákroku?

Oči lze začít líčit asi po 10-14 dnech podle hojení.

Kdy lze začít s aktivním sportem ?

Se sportem lze začít po 3 týdnech od operace.


Operace očních víček
 
*
*
*
*
 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít