SLEVY


 
Zvětšování prsou přenosem vlastního tuku s kmenovými buňkami v akční slevě - 65 000 Kč

Zvětšování prsou přenosem vlastního tuku s kmenovými buňkami v akční slevě - 65 000 Kč

Nabízíme unikátní zákrok! Zvětšujeme objem prsou přírodní cestou - přenosem vlastního tuku s kmenovými buňkami. Využijete AKČNÍ SLEVY za 65 000 Kč. Jednou z největších zbraní žen jsou krásná prsa. Matka příroda však nenadělila všem stejně. Naštěstí plastická chirurgie našla řešení nejdříve v podobě dnes už známých implantátů a v současné době je už na světě revoluční novinka. Umožňuje trvalé zvětšení prsou vlastním (přebytečným ) tukem! Právě přání mnoha žen mít sexy křivky vyslyšeli naši plastičtí chirurgové a pomocí vědeckých týmů nakonec uvedli tuto žádanou novinku i na naší pražskou Grand Clinic. Na naší klinice právě probíhá akční sleva na tento zákrok za 65 000 Kč !
» Více čtetě zde

 
 
 
Liposukce, která Vám do druhého dne pomůže k zeštíhlení nohou, hýždí, boků či bříška

Liposukce, která Vám do druhého dne pomůže k zeštíhlení nohou, hýždí, boků či bříška

Chcete se konečně zbavit zbytečného podkožního tuku či větších tukových polštářků a vylepšit si postavu? Vyzkoušeli jste různé zaručené diety a ani každodenní pohyb či rekreační sport vám nepomohl k ideálním sexy křivkám? Stále se necítíte dobře ve svém těle a rozhodli jste se podstoupit i malý operační zákrok v lokální anestezii? V tom případě jste na správné adrese! Máme pro vás připravené řešení. Mezinárodně vyškolení lékaři vás dokážou v souhře s moderním přístrojem Body Jet natrvalo a bezbolestně zbavit velkého trápení během jednoho dne.
» Více čtetě zde

 
 
 
Trvalé odstranění nadměrného pocení v podpaží

Trvalé odstranění nadměrného pocení v podpaží

Mnozí z nás se setkali s metodou jak se zbavit nadměrného pocení v podpaží, na zádech, na dlaních rukou či ploskách rukou pomocí aplikací botulotoxinu. Naši lékaří samozřejmě nabízejí tuto metodu, která však účinkuje nejdéle rok a poté se musí zopakovat. Ale na naší klinice doporučujeme metodu pomocí přístroje Body Jet kombinovanou s laserem. Naše klinika disponuje specialistou na tento zákrok- odstranění nadměrného pocení v podpaží, kdy je efekt skutečně trvalý. V současné době nabízíme zákrok ve slevě, za 19 000 Kč.
» Více čtetě zde

 
 
 
Operace horních víček za 9000 Kč a dolních víček za 10000 Kč

Operace horních víček za 9000 Kč a dolních víček za 10000 Kč

Zdravé a krásné oči dodávají tváři mimořádnou přitažlivost a půvab. Tak jako se staráme o pleť, tváře, tak bychom měli dbát i o oční okolí či samotná oční víčka, která prozrazují mnohé. Věk, starosti, prožité trápení, lásku. Oči jsou jedním z nejvzácnějších darů přírody. V nich se nám odráží všechno, co cítíme radost, lásku i bolest. Dejte jim mladý rámec očních víček zbavený nadbytečnými záhyby.
» Více čtetě zde

 
 
 

Trvalé omlazení obličeje vlastní tukem v Grand Clinic Praha, Národní 17, za 10 000 Kč

Novinkou na trhu zabraňující stárnutí pleti obličeje, ale i dekoltu či kůže na hřbetech rukou je bezesportu přenos vlastního tuku do uvedených míst pod kůži. Už delší dobu známe i přenos vlastního tuku do prsou, ale tuk lze přenést také do rtů a zvětšit jejich objem. A to vše je možné pomocí liposukce s moderním přístrojem Body Jet a následné úpravě v lipokolektrou, kdy se oddělí tzv. živé tukové a kmenové buňky od zbytků krve a aneztetického roztoku. Vpravený tzv. vyčištěný tuk následně v obličeji "vypodloží" propadlinky, hluboké vrásky či zvětší objem rtů. Zákrok je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže.
» Více čtetě zde

 
 
 
Omlazení pleti a vyhlazení vrásek vlastní krví (respektive plazmou)

Omlazení pleti a vyhlazení vrásek vlastní krví (respektive plazmou)

Nejnovější postup omlazení a regenerace unavené pleti v obličeji,pod očima, na krku, dekoltu, na hřbetch rukou je tzv. Drakulova metoda. Tento název vás napadne hned, jakmile se dozvíte na jakém prinicipu omlazování funguje. Zjednodušeně řečeno, při zákroku vám nejříve lékař odebere krev, kterou moderní metodou upraví a oddělí krevní plazmu, přidá aktivátor a pak pomocí malých jehliček vpraví pod kůži a poté dochází ke krásnému vypnutí a rozjasnění pleti. V podstatě se vám pod kůži dostává vlastní plazma, nic cizorodého s čím by organismus musel bojovat. Chcete zůstat stále mladí a žádoucí, vyzkoušejte tuto revoluční metodu omlazení pleti v naší akci! Navíc tuto estetickou úpravu můžete podstoupit kdykoliv a v kterémkoliv ročním období!
» Více čtetě zde

 
 
 

Liposukce-malé oblasti /podbradek, tváře/

Těžko se i vyrovnaný člověk, který léty nasbírat zkušenosti a vědomosti, smiřuje s projevy stárnutí. Pohled do zrcadla odhaluje nejednu vrásku, ale i kožní záhyby, které prozrazují ztrátu elasticity kůže v určitých partiích tváře či těla. Pokud se rozhodne včas pro estetickou úpravu, nebude muset plastický chirurg hned použít skalpelu, ale pouze kanylu moderního přístroje SmartLipo na rozpouštění malých vrstev podkožního tuku. Zásah zázračného laserového paprsku pomáhá k rozbourání a následnému rozpuštění tuku zejména u tzv. dvojité brady respektive podbradku. Můžete se zbavit plnějších tváří, zbytečného tuku na.
» Více čtetě zde

 
 
 

Modelujeme krásné křivky bez operace

Nedaří se vám nadbytečné "špíčky" vysportovat, spálit při aerobiku, zformovat postavu do ideálních sexy linek? Nebo máte "slovanské" naducané tváře, začínající faldík pod bradou? Známe recept, jak na to. Zkuste sérum, které vám vpravíme pod kůži do kritických míst a tukové polšťářky se rozpustí.
» Více čtetě zde

 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít