Operace horních i dolních víček - omládnete o 10 let!

Operace horních a dolních očních víček - omládnete o 10 let!

Na operaci horních a dolních očních víček se chodí po čtyřicítce

 Unavené oči vás mohou prozraditpo čtyřicítce potřebují víčka úpravu!

 Plastické operace očních víček řeší hned dva problémy najednou. Jednak dokáže odstranit změny způsobené přibývajícími lety, zejména nadbytečnou kůži na víčkách, jednak umí odstranit otokyokolí očí vyjmutím podkožních tukových váčkůPokud jste žena či muž a často Vám slzí oči,hůře vidíte,Váš obličej vypadá unavené, meli byste začít uvažovat o tomto estetickém zákroku. Je lepší přijít dříve, než později.

První plastická operace víček se provádí nejčastěji mezi 40-50 lety věku a efekt může vydržet až 10 let. A právě po deseti letech si můžete tuto operaci horních či dolních víček zopakovat a opět omládnout nejméně o deset let a ještě k tomu lépe vidět

Svěřte se vždy do rukou plastického chirurga, který podobnou operaci dělá skoro každá den, tak jako naši lékaři na klinice Grand Clinic. Naši specialistérámci plastické operace očních víček nejdříve odstraní přebytečnou kůži a poté i také část vystouplých tukových váčkůočním okolí. Pro scelení kůže používají jemné netraumatické šití, speciální, tzv. intradermální nitě. Steh je veden v podkoží, což minimalizuje riziko vzniku jizviček.  Zákrok je prováděn ambulantně a v lokální anestesii.

 Operace u specialisty na horní či dolní víčka

Pokud jste se už rozhodli jít na jednuúprav víček a obočí, obraťte se na nás. Zařídíme vám bezplatnou  konzultaci a následnou operaci u nejlepšíjho plastického chirurga - specialistu na plastickou operaci horních či dolních očích víčekDostanete dostatečné informace, zda máte jít na operaci horních víček či dolních víček, nebo absolvovat plastiku horních i dolních víček najednou či stačí elevace obočí.Věřte, že ne každý plastický chirurg je pro tuto jemnou operaci dostatečně kvalifikován. A na naší klinice pracuje odborních na laserovou operaci dolních víček a omlazení díky vyndání 3 tukových váčků, které většinou dělají tzv. pytle pod očima.

 
 

Zavolejte nebo se objednejte u nás

 
*
*
*
*
 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít