OMLAZOVÁNÍ


 

 
Omlazení pleti a vyhlazení vrásek vlastní krví (respektive plazmou)

Omlazení pleti a vyhlazení vrásek vlastní krví (respektive plazmou)

Nejnovější postup omlazení a regenerace unavené pleti v obličeji,pod očima, na krku, dekoltu, na hřbetch rukou je tzv. Drakulova metoda. Tento název vás napadne hned, jakmile se dozvíte na jakém prinicipu omlazování funguje. Zjednodušeně řečeno, při zákroku vám nejříve lékař odebere krev, kterou moderní metodou upraví a oddělí krevní plazbu, přidá aktivátor a pak pomocí malých jehliček a vpraví pod kůži a poté dochází ke krásnému vypnutí a rozjasnění pleti. V podstatě se vám pod kůži dostává vlastní plazma, nic cizorodého s čím by organismus musel bojovat. Chcete zůstat stále mladí a žádoucí, vyzkoušejte tuto revoluční metodu omlazení pleti v naší akci! Navíc tuto estetickou úpravu můžete podstoupit i v nastávajících teplých dnech.
» Více čtetě zde

 
 
 

Omlazení obličeje vlastní tukem v Grand Clinic Praha, Národní 17

Novinkou na trhu zabraňující stárnutí pleti obličeje, ale i dekoltu či kůže na hřbetech rukou je bezesportu přenos vlastního tuku do žádoucích míst. Už delší dobu známe i přenos vlastního tuku do prsou, ale tuk lze přenést také do rtů a zvětšit jejich objem. A to vše je možné pomocí liposukce s moderním přístrojem Body Jet a následné úpravě v lipokolektrou, kdy se oddělí tzv. živé tukové a kmenové buňky od zbytků krve a aneztetického roztoku. Vpravený tuk následně v obličeji "vypodloží" propadlinky, hluboké vrásky či zvětší objem rtů. Zákrok je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže.
» Více čtetě zde

 
 
 

Vyhlazení mimických vrásek-kožní výplně

Zázračné denní či noční krémy, séra vyhlášených značek přece jen v určité době přestávají stoprocentně fungovat. Pleť dostává léty zabrat i prostředím, ve kterém žijeme, stresem, škody způsobuje i kouření a alkohol. Pokud se nechcete smířit s vráskami, estetická medicína nabízí nebolestivé řešení jako je aplikace botoxu a výplňových kožních materiálů.
» Více čtetě zde

 
 
 

Odstranění pocení-dlaně,plosky nohou a zátylek

Odstranění nadměrného pocení dlaní a plosek nohou či v zátylku se řeší botulotoxinem, který lékař aplikuje v malých dávkách jemnou jehlou na celou plochu oblasti nadměrného pocení. Účinek této procedury nastupuje po třech dnech od aplikace.
» Více čtetě zde

 
 
 

Mezoterapie

Mezoterapie je postup, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky nejenom na obličeji,krku a dekoltu,ale také na hřbetu rukou. Zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a tím výrazně podporuje regenerační schopnosti pokožky.
» Více čtetě zde

 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít