Trvalé odstranění nadměrného pocení v podpaží

Mnozíodstranění pocení v podpaží vás vrátí do společnosti z nás se setkali s metodou jak se zbavit nadměrného pocení v podpaží, na zádech, na dlaních rukou i ploskách rukou pomocí aplikací botulotoxinu.Na některých klinikách nabízejí tuto metodu, která zabraňuje nadměrnému pocení nejdéle rok a poté se musí zopakovat. Ale na naší klinice doporučujeme metodu kombinovanou pomocí přístroje Body Jet a laserem. Naše klinika disponuje specialistou na tento zákrok- odstranění nadměrného pocení v podpaží, kdy efekt je trvalý. V současné době nabízíme zákrok ve slevě, za 19 000 .

Nová moderní metoda trvalého odstraně pocení v podpaží využívá speciálního testu, který odhalí inkriminovaná místa, kde se nejvíce potíte. Poté je na specialistovi, aby tzv. ložiska zlikvidoval. Pokud absolvujete tuto proceduru, už se nemusíte obávat, že se budete topit ve vlastním potu.

 Zákrok, který se provádílokální anestesii, trvá necelou hodinu. Po bezplatné konzultcivám dojednáme termín požadovaného výkonu.  Po zákroku můžete kliniku opustit ještě týž den a vykonávat běžnou činnost.  Do zaměstnání můžete jít druhý den, pokud provozujete výkonnostní sport, tak se mu budete moci věnovat po týdnu.

Využijte slevovou akci, kdy za kombinovanou metodu trvalého ostranění pocení  pomocí přístroje Body Jet a laseru zaplatíte 19 000 .

A věřte, pak budete v suchu!

 
Objednejte se na konzultaci či zákrok - trvalé odstranění nadměrného pocení
 
*
*
*
*
 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít