Lékář - MUDr. Pavel Horyna

MUDr. Pavel Horyna, atestovaný plastický chirurg, zkušený operatér široké nabídky zákroků plastické chirurgie, specialista na zvětšování prsou přenosem tukových buněk

plastický chirurg, zvětšování prsou vlastním tukem, MUDr. Pavel Horyna

Je spolumajitel a vedoucím lékařem GRAND Clinic s.r.o. a konzultant Agentury Estetika V.I.P. Prague, když od roku 2009 spolupracoval s několika privátními pracovišti plastické chirurgie. Věnuje se komplexnímu spektru estetických a plastických operací a ve větší míře liposukcím, lipofillingu a lipotransferu a revolučnější metodě ve zvětšování objemu poprsí žen – autoaugmentace-transfer tuku do prsou a trvalému odstranění pocení v podpaží kombinovanou pomocí laseru a přístroje Body Jet.

Je absolventem 3.Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Po ukončení studií pracoval od roku 1999 na Chirurgické klinice Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Zde se věnoval všeobecné a cévní chirurgii. V roce 2002 získal I. atestaci z chirurgie a v roce 2005 licenci České lékařské komory v oboru chirurgie. V roce 2009 složil atestaci z oboru plastická chirurgie a zároveň získal licenci České lékařské komory pro tento obor.

Od roku 2005 pracoval na Oddělení plastické chirurgie a léčby popálenin Chirurgické kliniky Fakultní nemocnice v Hradci Králové, kde získal první zkušenosti v plastické chirurgii a v mikrochirurgii. Zabýval se veškerým spektrem oboru plastická a estetické chirurgie včetně léčby popálenin. Pracoval jako odborný asistent katedry chirurgie Lékařské fakulty a zároveň se věnuje výuce studentů medicíny.

Od roku 2009 pracuje na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Praha.Věnuje se celému spektru oboru plastické chirurgie včetně mikrochirurgie a estetické chirurgie. Je členem České lékařské společnosti J.E. Purkyně, členem Společnosti plastické chirurgie, členem The International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS). Dále absolvoval a pravidelně absolvuje odborné stáže u nás i v zahraničí (Velká Británie, Německo).

Přednáší na celostátních i mezinárodních kongresech věnovaným plastické a kosmetické chirurgii, je autorem a spoluau

torem několika odborných publikací. Neustále se seznamuje s novými trendy a nejnovějšími poznatky v oboru a snaží se je uplatňovat v praxi.

Praxe v oboru chirurgie a plastická chirurgie

  • 1999 – 2005 Chirurgická klinika Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem

  • 2005 – 2009 Oddělení plastické, rekonstrukční a estetické chirurgie a léčby popálenin Fakultní nemocnice v Hradci Králové
  • Od roku 2009 pracuje na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze a zároveň je vedoucím lékařem privátní kliniky Grand Clinic, Národní 17, Praha 1

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Zeptejte se odborníka, našeho konzultanta MUDr. Pavla Horyny

TÉMA: Zvětšování prsou vlastním tukemliposukce Body Jet (jednodenní chirurgie), trvalé odstranění pocení v podpaží, liposukce malých i velkých oblastí, kde jsou nadbytečné tukové zásovy v podkoží.

 
*
*
*
*
 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít