Mezoterapie

Omlazení pokožky snadno a rychle - to je trend pro jednu z nejpopulárnějších nechirurgických metod pro korekci různých problémů které máme všechny s naší pokožkou.Je to jednoduchá procedura a okamžitý výsledek.

Co vše mezoterapie umožnuje ?

  částečně léčit akné, rosacea (cévní sítě)
  zjemňovat a odstraňovat  vrásky a nosoretní rýhy
  obnovit tvar obličeje
  rehabilitovat kůži po zákrocích plastické chirurgie
  léčit  ztrátu vlasů
  zlepšovat struktury pokožky
 

Vlastnosti mezoterapie:

Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují injekcemi do střední vrstvy kůže(tzv.mezodermu). Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají velký  význam pro regeneraci,patří sem  vitaminy (A, C, E, D vitamíny skupiny B, PP, atd.), stopové prvky (Co, Ni, Zn, Si), kyselina hyaluronová, složky zlepšující mikrocirkulaci.Také lze vyhladit středně hluboké vrásky krku, dekoltu či na rukou. Přesný postup léčby a složení léčebných roztoků určí lékař na základě zhodnocení stáří a stavu pokožky
 

Použití manuální techniky mezoterapie a její výhody:

- přesná práce lékaře dovoluje manipulaci v nejcitlivějších oblastech (oční víčka, obličej, krk, ruce)poskytuje možnost uplatnění pro lineární techniky - efektivní metodu korekce vrásek

- snižuje poškození malých cév v kůži

- není nutné rehabilitačního období a to umožňuje kombinovat mezoterapii s jinými technikami

- zákrok nezanechává žádné stopy 
 

Jak to funguje?

Mezoterapie může trvat podle rozsahu ošetřované plochy od několika minut až po několik hodin. Před vlastní aplikací léčebného roztoku lékař pokožku ošetřovaného místa očistí a dezinfikuje. Poté aplikuje velmi tenkými jehličkami léčebný roztok do předem určených míst. Jehliček se obvykle používá víc, protože dochází k jejich ztupení a bolestivost zákroku by se zvyšovala.

Po mezoterapii

Bezprostředně po ošetření a v následujících dnech je třeba si odepřít slunění a používat krémy s vysokým ochranným faktorem (50+). Rekonvalescence závisí na rozsahu zákroku a stavu vaší pokožky. Nejsou nutná žádná další omezení. Po dvou hodinách od zákroku se můžeme vrátit ke svým obvyklým aktivitám či do zaměstnání.

Jak dlouho přetrvá efekt mezoterapie?

Protože účinek léčebných roztoků je okamžitý, můžeme vidět výsledky již po prvním ošetření. Tento efekt je dočasný a ošetření je třeba podstoupit opakovaně. Je doporučováno provést první dvě aplikace po měsíci a třetí aplikaci až za tři měsíce. Pro udržení efektu je doporučováno zopakovat ošetření jedenkrát ročně nebo vše konsultovat s ošetřujícím lékařem.

 

 
Mezoterapie
 
*
*
*
*
 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít