Zmenšení prsou muži

Když nepomůže ani posilovna

Velice často se u mužů vyskytují výrazná prsa, která se leckdy podobají ženskému prsu. Mnozí se s touto disproporcí tají, schovávají svojí hruď do vytahaných triček či svetrů, ale v podvědomí si pěstují komplexTakovým „prsatým“ mužům nepomohou ani pravidelné návštěvy posiloven, ani speciální cviky na prsní svaly. Většinou je za tím příčina hormonální, či porucha jater, užívání anabolik či obezita.   Zvětšení prsou je zaviněno hlavně ukládáním tukové vrstvy. Mnozí siuvědomili, že plastické operace nemusí být pouze doménou žen.  V tomto případě je lehká pomoc, která je aplikovaná na mnoha klinikách, tj. zmenšení mužských prsou pomocí tumescenční liposukce.

Ovšem vedle tumescenční liposukce naši specialisté dokážou zakročit a zmenšit mužská prsa pomocí revolučního přístroje Body Jet, kterýliposukce dělá bezbolestný zákrok. Při minimálně invazivní operaci vedenélokální anestesii se šetří tkáně a doba zahojení je velice krátká.

Na přání klienta se dá tato liposukce prsou spojit i s větším zákrokem pomocí Body Jet na liposukci tukových polštářků v oblasti boků či břicha a jiných problémových oblastí.

Ještě ve stejný den, kdy bude provedena estetická úprava, je klient propuštěn do domácího ošetření. Po takové operaci mohou muži bez obav opět nosit moderní vypasovaná trička a pyšnit se plochým hrudníkem, což jistě ocení jejich ženské protějšky.

Pokud roste mléčná žláza tak se jedná o gynekomastii. V takovém případě by měl dotyčný podstoupit endokrinologické vyšetření a případně na základě doporučení endokrinologa podstoupit operaci. 

 

Zavolejte nebo se objednejte u nás

 
*
*
*
*
 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít