Liposukce-malé oblasti /podbradek, tváře/

Pryč s dvojitou bradou!

Těžko se i vyrovnaný člověk, který léty nasbírat zkušenosti a vědomosti, smiřujeprojevy stárnutí. Pohled do zrcadla odhaluje nejednu vrásku, ale i kožní záhyby, které prozrazují ztrátu elasticity kůžeurčitých partiích tváře či těla. Pokud se rozhodne včas pro estetickou úpravu, nebude muset plastický chirurg hned použít skalpelu, ale pouze kanylu moderního přístroje SmartLipo na rozpouštění malých vrstev podkožního tukuZásah zázračného laserového paprsku pomáhározbourání a následnému rozpuštění tuku zejména u tzv. dvojité brady respektive podbradku. Můžete se zbavit plnějších tváří, zbytečného tuku na vnitřku či vnějšku kolen, kotníků, lýtek a dalších partií

Laserová lipolýza zaručuje likvidaci tukových vrstev i v malých oblastech různých partií tělaviditelným estetickým výsledkem. Laserový paprsek u přístroje SmartLipo nejen rozpouští tuk, ale navíc dokáže tzv. nastartovat podkožní kolagen a následně během několika týdnů docházídaném místě ke zpevnění a vyhlazení kůže.

Zákrok jako například odstranění dvojité brady respektive přebytečného tukupodbradku trvá přibližně hodinu a provádí se pouzelokální anestesii.  Je nutné zdůraznit, že se při této operaci maximálně šetří okolní tkáně, dochází pouzeminimálnímu krváceníObsah rozpadlých tukových tkání může operatér jemně odsát nebo se vylučuje přirozenou cestou pomocí lymfatických cestDoba rekonvalescence se počítá pouze na dny, nikoliv na týdnyLaserová lipolýza je minimálně bolestivou variantou při modelování rizikových partií jak obličeje, tak i těla.

Stejný postup lze využít při odstranění plnějších tváří,zbytečného tuku na vnitřku či vnějšku kolen, kotníků, lýtek a dalších partií. Pokud je v těchto partiích více tuku, lze na našich klinikách použítodsátí rozbouraného tuku přístroje Body Jet.  A během 10 až 12 týdnů bude vaše tělo opět sexy a vymodelované do požadovaných křivek.

 

Zavolejte nebo se objednejte u nás

 
*
*
*
*
 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít