Omlazení pleti a vyhlazení vrásek vlastní krví (respektive plazmou)

Omlazení pleti, vyhlazení vrásek vlastní krví respektive plazmou

Omlazení obličeje i pleti plazmouNejnovější postup omlazení a regenerace unavené pleti v obličeji,pod očima, na krku, dekoltu, na hřbetch rukou je tzv. Drakulova metoda. Tento název vás napadne hned, jakmile se dozvíte na jakém prinicipu omlazování funguje. Zjednodušeně řečeno, při zákroku vám nejříve lékař odebere krev, kterou moderní metodou upraví a oddělí krevní plazbu, přidá aktivátor a pak pomocí malých jehliček a vpraví pod kůži a poté dochází ke krásnému vypnutí a rozjasnění pleti. V podstatě se vám pod kůži dostává vlastní plazma, nic cizorodého s čím by organismus musel bojovat. Chcete zůstat stále mladí a žádoucí, vyzkoušejte tuto revoluční metodu omlazení pleti v naší akciNavíc tuto estetickou úpravu můžete podstoupit i v nastávajících teplých dnech

Výjimečnost aplikace

Za tajemstvím mládí TrayLIFE- P.R.P. metody stojí naše vlastní krev nebo spíše jen její část zvaná krevní plazma. Ta obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a kmenové buňky, které pokožku regenerují a startují procesy omlazení zcela přirozenou cestou. Nehrozí tedy alergie či přenosy chorob.

Výjimečnost TrayLIFE spočívá v použití inovativního Plus DNA aktivátoru. Tento je schopen nejen uvolnit růstové faktory z krevních destiček, ale především stimulovat jejich aktivitu. Díky tomu více než 100 růstových faktorů začíná podporovat proces omlazení pleti. Vlastní kmenové buňky také podporují regeneraci.

Místa vhodná k ošetření plazma terapií TrayLIFE:

Nejčastěji je plazma upravená prostředkem TrayLIFE aplikovaná na tvář, kolem očí a do čela. Dále je využitelná k ošetření oblasti nosoretních rýh, krku, dekoltu, břicha, boků a rukou.

Jedno sezení trva 30 minut, dle rozsahu ošetřované plochy. Efekt po jednom sezení vydrží 8-12 měsíců.

Nyní  slevová cena v akci  : omlazení a vyhlazení vrásek vlastní krví 6 000  !

 
Omlazení plazmou
 
*
*
*
*
 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít