Therapeutische Massage

Dnešní rychlé životní tempo nese sebou stres. Samotný stres nemusí být jen negativní, ale naopak je ve spousty případech motivační a pozitivní. Pokud však nechápeme a neovládáme jeho míru, můžeme se ocitnout ve spirále a už to nebude jen na úrovni vědomí nýbrž i na úrovni tělesné.

Když k tomu přidáme nedostatečnost pohybu a převahu sedavého způsobu života, jednostranné zatížení v podobě oblíbeného sportu,  najednou si uvědomíme, že pro nás přestává být snadné se předklonit, vstát ráno z postele bez bolesti v zádech, provozovat sport bez následné lokální bolesti v pohybovém aparátu a leckdy cítíme únavu ještě dříve, než se pustíme do výkonu.

"Příčin bolesti může být celá řada a je na vás, zda budete chtít odhalit její původ. Pakliže jste se rozhodli vzít zodpovědnost do svých rukou, jsem tu pro vás jako průvodkyně a terapeutka, která vám s tím ráda pomůže a bolesti nechá odejít, " říká Martina Malá , která mimo jiné působí v TOP Esthetic v Praze, Hradešínská 62.

 Terapeutická masáž je určena pro lidi, kteří dbají o své zdraví, záleží jim na jejich výkonech ať už pracovních, sportovních či osobních a mají vůli udělat změny ve svém dosavadním způsobu života. Naučím vás, jak si ulevit od bolesti za pomoci pravidelného cvičení SM (spirální mobilizace), protahování svalů a návštěvou spojenou s masáží, kterou navrhnu přímo pro vás.

Terapeutická masáž se soustředí na hluboké uvolnění svalů, které jsou přetížené jednostranným zapojením nebo zkrácením. Silnější tlak a mírná bolest vystřídá zmírnění napětí a trvalé uvolnění. Odstraňuje chronickou bolest svalů, úponů a následně kloubů. Přesným zacílením na původ bolesti dosáhneme znovuobnovení výživy a prokrvení svalů, tak potřebných pro správné držení těla a výkon bezbolestného pohybu. Především se jedná o svaly dolních končetin, zad a krku.

Závěr masáže je věnován vlasové části, uvolnění nervových zakončení na hlavě. Velmi příjemná a relaxační tečka vás pohladí a celé tělo nabudí svěží energií.

 Jako po každé masáži je důležité dodržovat pitný režim (čistá, neperlivá voda),sloužící k odplavení škodlivých látek z organismu, které se v průběhu masáže uvolnily.

   

 

Rufen Sie an oder bestellen Sie mit uns

 
*
*
*
*
 
 
 
 
 
Zavřít