Reflexzonen Massage

Reflexní masáž je zaměřena převážně na chodidla a dlaně. Pomocí této masáže se tlakem stimulují reflexní body, které přinášejí úlevu a znovu oživení každé části vašeho těla.Při tlakové masáži  reflexních bodů je cílem povzbudit imunitní systém jednotlivých orgánů a zlepšení stavu fyzického těla.

I zde je kladen důraz na individuální potřebu klienta, k čemuž poslouží úvodní konzultace před zahájením terapie. Jedná se o velmi účinnou terapii známou již několik tisíc let, která vychází z poznání, že každý lidský orgán má svou odpovídající zónu v periferii lidského těla. Tyto body najdeme na rukou, chodidlech, obličeji a uších. Slouží také jako diagnostická pomůcka, kdy se o stavu klienta dovídáme podstatné informace a můžeme s ním začít pracovat.

Terapie je ušita na míru klienta a proto se před samotnou masáží pobavíme o jeho životním stylu. Terapeut je pak schopen díky znalosti uložení jednotlivých reflexních zón ovlivňovat funkci orgánů, buď utlumením nebo posílením jejich funkce.

Reflexní masáž je vhodná pro každého, kdo chce najít možnou příčinu svých bolestí a neduhů.

Pomocí této masáže se tlakem stimulují reflexní body, které přinášejí úlevu a znovuoživení jak vnitřních orgánů tak pohybového aparátu.

Při tlakové masáži  reflexních bodů je cílem povzbudit imunitní systém jednotlivých orgánů a zlepšení stavu fyzického těla.

 

Rufen Sie an oder bestellen Sie mit uns

 
*
*
*
*
 
 
 
 
 
Zavřít