Mikromassage

Mikromasáž očního okolí - nejen pro ženy

 

Hezké oči jsou středem pozornosti každého obličeje.Na první pohled je vidět, jak o své oči pečujeme a ne nadarmo se říká “oko, do duše okno”.  Oči reprezentují celkovou fyzickou a duševní kondici. Samozřejmě plní především úlohu jednoho z pěti základních smyslů člověka a tou je schopnost dobře a kvalitně vidět. Oči jsou namáhané po celou dobu našeho zrakového vnímání , odpočinou si až ve chvíli spánku a relaxace. Proto je žádoucí očím dopřát speciální péči i za bdělého stavu, právě ve formě mikromasáže očního  okolí, která velmi prospívá nejen očím, ale pleti okolo očí a celkově pleti obličeje.

 Oční okolí je nejjemnější část celého obličeje, velice citlivé a snadno bývá poznamenáno věkem, vnější agresí a únavou. Jen si uvědomte, kolik hodin strávíte sledováním monitoru v práci, televize doma a pravidelným čtením novin a časopisů.

Jaký je hlavní význam mikromasáže očního okolí?

Oddaluje proces stárnutí, vyhlazuje tak jemné vrásky kolem očí. Při aplikaci speciální kosmetiky zabraňuje tvorbě váčků a kruhů pod očima, zlepšuje průchodnost čelních a nosních dutin. Dále snižuje nitrooční tlak, působí proti únavě očí a v neposlední řadě dokonce zlepšuje zrak při pravidelné aplikaci. Po jemné masáží můžete cítit jemné pálení očí, které je znakem čištění. Vzápětí jej vystřídá úleva a blahodárný pocit.

Přijďte si dopřát jemnou péči o nejcitlivější poklad Vašeho obličeje, budete zářit!

 

 

 

 

 

 

Rufen Sie an oder bestellen Sie mit uns

 
*
*
*
*
 
 
 
 
 
Zavřít