Massage


 

Lymphatische Massage

V průběhu posledních let se v odborných časopisech dočítáme o detoxikaci organizmu, očiště těla a podpůrných prostředcích k dosažení celkové harmonie těla a duše. Jednou z mnoha účinných metod je právě manuální lymfatická masáž.
» Mehr

 
 
 

Reflexzonen Massage

Je zaměřena převážně na chodidla a dlaně. Pomocí této masáže se tlakem stimulují reflexní body, které přinášejí úlevu a znovu oživení každé části vašeho těla. Při tlakové masáži reflexních bodů je cílem povzbudit imunitní systém jednotlivých orgánů a zlepšení stavu fyzického těla. I zde je kladen důraz na individuální potřebu klienta, k čemuž poslouží úvodní konzultace před zahájením terapie.
» Mehr

 
 
 

Therapeutische Massage

Terapeutická masáž se soustředí na hluboké uvolnění svalů, které jsou přetížené jednostraným zapojením nebo zkrácením. Silnější tlak a mírná bolest vystřídá zmírnění napětí a trvalé uvolnění. Odstraňuje chronickou bolest svalů, úponů a následně kloubů. Přesným zacílením na původ bolesti dosáhneme znovuobnovení výživy a prokrvení svalů, tak potřebných pro správné držení těla a výkon bezbolestného pohybu. Především se jedná o svaly dolních končetin, zad a krku. Závěr masáže je věnován vlasové části, uvolnění nervových zakončení na hlavě. Jako po každé masáži je důležité dodržovat pitný režim (čistá, neperlivá voda), sloužící k odplavení škodlivých látek z organismu. Při této masáži je kladen důraz na individuální potřebu klienta, k čemuž poslouží úvodní konzultace před zahájením terapie.
» Mehr

 
 
 

Entspannung Massage

Vaše tělo se ocitne v laskavé péči přesně vedených hmatů, jejichž cílem je dokonalé uvolnění napětí a navození relaxace.Zde se uvolníte a necháte se unášet energií, která ve Vás začne opět volně proudit. Pocítíte úlevu a plynoucí štěstí, které Vás bude provázet po zbytek dne.
» Mehr

 
 
 

Hawaiianische Massage

Tradiční Havajská masáž nabízí mnohem víc než ostatní druhy masáží. Probudí ve vás ukrytou sílu, inspiraci a navodí příjemný pocit splynutí mysli s vaším tělem. Vůně aroma oleje Aloha nabízí hluboký prožitek, uvolnění myšlenek a naprostou relaxaci těla. Pocity sebelásky a sebepřijetí bez podmínek Vám otevře nový pohled na život. Havajská masáž je označována za perlu mezi ostatními masážemi.
» Mehr

 
 
 
Mikromassage

Mikromassage

Hezké oči jsou středem pozornosti každého obličeje. Na první pohled je vidět, jak o své oči pečujeme a ne nadarmo se říká “oko, do duše okno”. Oči reprezentují celkovou fyzickou a duševní kondici.
» Mehr

 
 
 
 
 
Zavřít