BioMat Polštář

Polštář BioMat stabilizuje hlavu a krk a poskytuje uživateli úlevu při léčbě. Polštář BioMat obsahuje krystaly černého turmalínu a ametystu, které dávají výhody ze dvou nejléčivějších kamenů na světě.
Tento výrobek doplňuje BioMat Professional nebo BioMat Mini.

 
Vynikající lékařské a terapeutické výsledky
Léčivá síly BioMatu si získává příznivce po celém světě. Používání polštáře BioMat s BioMat Mini nebo BioMat Professional dává záruku v terapii negativními ionty a ametystovými krystaly než při použití běžného polštáře, zvláště při vysokých teplotách.
 
 
Cílená podpora terapie hlavy a krku
Polštář BioMat poskytuje stabilizaci oblasti hlavy a krku během léčby. Ve spojení s Professional nebo Mini BioMat lze polštář BioMat použít k udržení chladné hlavy, zatímco BioMat dodává terapeutické teplo vzdáleného infračerveného paprsku do okolních oblastí. Polštář BioMat, který se používá samostatně, poskytuje cílenou dodávku negativní iontové terapie do oblasti hlavy a krku.
 
Kvalitní materiály a zpracování
Když si koupíte polštář BioMat, investujete do výrobku, který používá pouze špičkové komponenty, včetně krystalů ametystu a černého turmalínu pokrývající celou plochu polštáře. Obklopují tvarovaný polštář z vysoce kvalitní paměťové pěny, která se formuje do jedinečné formy uživatele a poskytuje bezkonkurenční stabilizaci této zranitelné oblasti.
 
Ošetření kdy a kde to potřebujete
Kupte si polštář BioMat a užívejte si velkých výhod negativních iontů, ametystu a černé tourmeline, kdykoli je potřebujete. Polštář BioMat lze použít během každodenních ošetření nebo během spánku. Za malou investici můžete chránit své zdraví, pohodlí a pohodu na další roky.
 

Technická Specifikace :

Professional velikost :  485x300x110  mm
Váha :  2,5 Kg
Spotřeba :  50 watt
Voltáž :  220 Volt
Volitelná teplota :  18-55 Celsius
Amethyst velikost :  3-5 mm
Amethyst barva :  přirozená,jasne čistá,fialová

 

Zavolejte 721 221 287 nebo objednejte výrobek u nás

Objednávkový a info formulář:
 
*
*
*
*
 
 

Kontaktujte nás

Další kontakty

 
 
 
Zavřít