BioMat Mini

Získejte pro sebe léčebné a terapeutické výhody Biomat Professional.Každy člověk  nyní můžete vlastnit svůj vlastní BioMat Professional a získat neomezený přístup k zdravotním výhodám infračervených paprsků BioMat,
terapii negativními ionty a podloženou supravodivými vlastnostmi čistého ametystu.

Pořid´te si svůj vlastní BioMat Professional , vyzkoušet jej můžete okamžitě,a ucitíte po celé délce teplo infračervených paprsků, které hluboce pronikají do vašeho těla, protože negativní ionty dodávají léčivé signály do vašeho těla.
Protože unikátní technologie BioMat vniká do těla na buněčné úrovni, je schopna řešit celou řadu zdravotních problémů. 

BIOMAT jak na nás účinkuje :

Uvolnění svalů
Zvýšení místního oběhu, pokud je použito
Dočasná úleva od:
Drobná bolest svalů
Drobná bolest kloubů a ztuhlost
Barva kloubů spojená s artritidou
Svalové křeče
Menší podvrtnutí
Menší kmeny
Menší svalová bolest zad

 

Lékařské a terapeutické vlastnosti BioMatu jsou založeny na výzkumu iontových kanálů a stejné infračervené technologii, kterou vědci presentují jako nejbezpečnější a nejpřínosnější typ světelné vlny. Produkcí hluboce pronikajících, daleko infračervených paprsků spolu s negativními ionty, které aktivují tělo na molekulární úrovni, je BioMat schopen poskytnout hluboký uklidňující proces samoléčení.
 

Kvalitní materiály a zpracování

Při zakoupení BioMat Professional ,investujete peníze do zdravotnického zařízení, které používá pouze špičkové komponenty, včetně počítačového ovládacího panelu .BioMat akumuluje energie turmalínu pro zvýšení záporných iontů a čisté, supravodivé kanály ametystu pokrývají celou plochu. Kanály jsou položeny na vícevrstvou lepenou základnu obsahující 17 jedinečných materiálů. Kromě toho přichází BioMat s jedinečně navrženou omyvatelnou bavlněnou podložkou pro jemnější a pohodlnější ošetření daleko infračerveným zářením.