Bio-Mat. Revoluční novinka pro všechny věkové kategorie

Informace o produktu Bio-Mat

Kvantová terapie: Prvotřídní technologie pro nové tisíciletí !

Na vývoji tohoto lékařsky schváleného zařízení pro domácí i profesionální použití se podílely věda i medicína společně. Díky špičkové technologii dokáže matrace Bio-Mat zastavit a zvrátit degenerativní cykly onemocnění a urychluje proces obnovy buněk. Posttraumatické a pooperační hojení tak probíhá o 57% rychleji.

 Pomáhá ulevit od bolesti a ztuhlosti kloubů  Snižuje stres a únavu
 Zlepšuje krevní oběh  Podporuje imunitní systém
 Redukuje hyperaktivitu  Pomáhá spalovat kalorie a hlídat hmotnost
 Posiluje kardiovaskulární systém  Pomáhá odstraňovat odpadní látky a toxiny
 Omlazuje pokožku a buněčné funkce  Dodává energii a vitalitu
 Napomáhá hluboce relaxovat v hladině delta  Reguluje psychický stav

 

 

Bio-Mat je „podložka“, kterou položíte na masážní stůl nebo domácí matraci. Prostřednictvím elektronického ovládacího panelu (vyrobeného společností Texas Instruments) převádí elektrickou energii na dlouhé infračervené záření, neviditelné světlo přírody. Výzkum NASA ukázal, že dlouhé infračervené záření je nejbezpečnější a nejefektivnější světelné záření. Pomáhá snižovat otoky, zlepšuje prokrvení a bylo prokázáno, že ničí rakovinné a virové buňky bez poškození okolních zdravých buněk. Pronikne 15 až 20 centimetrů do nejniternějších částí organismu, podporuje proces hojení a regeneraci nervových a svalových tkání.

Specifikace produktu Bio-Mat

1. Matrace RichWay Bio-Mat™ je vyrobena z uhlíkové keramiky japonského výrobce Kurare (č. patentu 1386560) a o 60% nižší spotřebu energie než jiné elektrické matrace.

2. Matrace RichWay Bio-Mat™ vyzařuje záporné ionty a převádí kladné ionty v lidském těle na záporné. Dodává sílu a energii a pomáhá ulevit od bolesti.

3. Kompozitní „Super Fiber“ materiály japonského výrobce Kurare generují dlouhé infračervené záření (8-12 mikronů), které je lidské tělo schopné snadno absorbovat.

4. Speciální dvojitá vrstva skleněných vláken dokonale odřízne škodlivé podzemní vodní žíly.

5. Matrace Bio-Mat je vybavena pokročilým počítačovým chipem a ovládacím systémem s mnoha užitečnými funkcemi.

6. Matrace Bio-Mat vyzařuje záporné ionty a dlouhé infračervené záření, které přispívají zdravému životu

 Technologie Bio-Mat

    

Ovladač Bio-Mat

Rozhraní produktu Bio-Mat je vybaveno nejpokročilejším z dostupných chipů. Dotyková tlačítka zajišťují pohodlný přístup ke všem funkcím matrace. Zařízení pro Richway International, Inc. vyrobila společnost Texas Instruments v nejvyšším standardu kvality.

 

 

 

Alarm: V případě poruchy se rozsvítí tento indikátor. Obraťte se prosím na prodejce.

Electronic Interception (Electromagnetic): Stíní škodlivé elektromagnetické vlnění. Jestliže tento indikátor svítí, dochází pouze ke stínění elektromagnetického vlnění.
 

F.I.R Indicator (Far Infrared): Tato kontrolka se rozsvítí, změníte-li teplotu.

Time Control: Slouží k nastavení délky používání matrace. Po stisknutí tlačítka Timer bude tato kontrolka označovat příslušné nastavení času.


Uvedené informace slouží jen pro informační účely, a nemají nahrazovat odbornou lékařskou konzultaci. Svůj zdravotní stav konzultujte se svým lékařem.
 

Zavolejte 721221287 nebo objednejte výrobek u nás

Objednávkový a info formulář :
 
*
*
*
*
 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít