Zvětšení prsou implantáty - augmentace

Jste nespokojenátvarem a velikostí vašich prsou.  V dnešní době se už nemusítetímto problémem smířit a ztrácet sebevědomí, když vaše okolí upřednostňuje pohled do hlubšího dekoltu, než sama vlastníte. Máme pro vás řešení, nechte si natrvalo zvětšit objem poprsí kvalitními implantáty, které majísoučasné době doživotní certifikát.  

Zvětšení prsou iplantáty patří k nejčastějším estetickým úpravám Právě nejefektivnější a trvalý výsledek při zvětšení prsou poskytuje augmentace.  Nejvíce si přejí větší objem poprsí dívky a ženy, které mají malá či nedostatečně vyvinutá prsa. Mezi další vhodné kandidátky na zvětšení a omlazení dekoltu pomocí implantátů jsou ženy, které mají pocit povislých prsů nebo chtějí zlepšit tvar. Jak víme, tvar a objem prsů se mění po kojení, po hubnutí nebo postupně věkem. Vložením implantátů různých velikostí může splnit představu žen o srovnání asymetrických prsou.Objem implantátů se nejčastěji pohybuje mezi 250 až 350 ml.

Operační výkon mohou podstoupit zájemkyně, které jsou zdravé, v dobré psychické a fyzické kondici. Nedoporučuje se jedině těm ženám, kterénejbližší době plánují těhotenství (prsa mění objem). Nicméně na zákrok mohou jítženy v 18 až 19 letech, které ještě nerodily.Je prokázáno, že prsní implantáty nemají vliv na plod a nejsou pro něj ničím nebezpečné. Přítomnost implantátů nevylučuje schopnost kojení.  Ženy po porodu mohou podstoupit zákrok rok poté, kdy přestaly kojit.

Na osobní konzultaci - volba tvaru, velikosti a druhu

Při plastické operaci, která probíhácelkové anestezii a trvá hodinu, se implantáty vkládají buď pod prsní žlázu, nebo pod prsní sval či částečně pod prsní sval. Po osobní konzultaci s plastických chirurgem se může klientka rozhodnout o způsobu vložení implantátů, stejně tak si může vybrat tvar (kulatý, kapkovitý, asymetrický)a velikost. Na konzultaci také určí operatér po dohoděklientkou jeden ze tří operačních způsobů, tj. z podpaží, z podprsní rýhy či obvodu prsního dvorce.

současné době naše kliniky nabízejí kvalitní implantáty, s doživotní zárukouPrávě kvalitní implantát zaručuje estetický efekt a nižší riziko reakcí organismu na implantát a komplikací po operaci.Je tedy jasné, že naši plastičtí chirurgové se nepodíleli na operacích zvětšení prsů rizikové implantátyFrancie PIP. Pokud je klientka předem rozhodnuta pro určitý typ implantátu či výrobce, je v našich silách společnělékařem splnit její přání.

Předoperační vyšetření a rekonvalescence

 Je třeba počítat s tím, že operatér bude požadovat od budoucí klientky předoperační vyšetření s podrobnou anamnézou všech onemocnění včetně alergie, onemocnění v rodině včetně laboratorního vyšetření krve, moči a EKG buď od všeobecného lékaře či internisty. Pro naše klientky dokážeme diskrétně zařídit v den operace přímo na klinice.  Zvláště i rizikových skupin žen, kde se v rodině vyskytuje onemocnění prsou, je třeba absolvovat sonografické nebo mamografické vyšetření.  Po operaci je nutná 1-2denní  hospitalizace, kdy jsou jí vyndány ještě na klinice drény. Pak může klientka odejít do domácího ošetřování a doporučuje se hodně odpočívat. Po 14 dnech si klientky, které se nemohou osobně dostavit na převaz na kliniku, si mohou náplasti z rány odlepit sami. Naši operatéři používají samovstřebávací stehy.  Vlastní rekonvalescence trvá v průměru dva týdny. První týden se doporučuje klidový režim, po čtrnácti dnech lze vykonávat lehčí domácí práce. Do dvou až třech měsíců lze považovat tvar zvětšených prsou za trvalý. Poté se může žena věnovat nejen běžným, ale i sportovním aktivitám.  

Zahraniční klientky

Co se týká zájemkyň ze zahraničí, jejich pobyt na klinice a v Čechách může trvat 10 až 14 dnů.  Ještě před operací je zapotřebí poslat ke konzultaci online s lékařem foto, základní míry s představou o tvaru a velikosti prsou. Navíc na operaci je zapotřebí přivést interní předoperační vyšetření a výsledek z mamografu.  Některé zahraniční klientky, které mají možnost návštěvy lékaře v případě jakékoliv komplikace v místě bydliště, mohou odcestovat domů už po 3 dnech strávených na naší klinice.

 
prsa před a po    
 
*
*
*
*
 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít