Estetika V.I.P. Prague - nabízíme profesionalitu, diskrétnost,zkušenost a stojíme vždy na vaší straně

Společnost Maxif,s.r.o. provozuje Agenturu Estetika V.I.P. Prague, která zprostředkovává pro zájemce profesionální služby v oblasti ošetření a zákroků estetické a plastické chirurgie pro české i zahraniční zájemce.

Vedení agentury :

Mgr. Jana Čejková, ředitelka Agentury Estetika VIP Praha

Mgr.Jana Čejková , je ředitelkou Agentury Estetika V.I.P. Prague.Má dlouholetou praxi v pořádání soutěží v oblasti krásy,když v soutěži Miss aerobik České republiky jako její ředitelka a autorka korunovala vítězku po dobu více jak 20 let za sebou.Společně s týmem společníků,přátel a bývalých finalistek Miss aerobik pořádala z jednu z nejvíce populárních soutěží krásy v České republice.Celorepublikový projekt každý rok oslovil tisíce půvabných dívek a žen,které o sobe odmalička pečovaly a po zásluze sklízely obdiv u diváků oblastních kol a ty nejkrásnější pak u diváků finále vysílaného na nejsledovanější televizní stanice NOVA.Využívá bohaté zkušenosti z pořádání této soutěže,ze spolupráce s odborníky v oboru estetiky,zdravého životního stylu,s krásnými ženami všech generací,zástupci partnerů,sponzorů,s žurnalisty při řízení Agentury Estetika V.I.P. Prague. Je v kontaktu s mnoha předními klinikami,plastickámi chirurgy nejen v České republice,ale i v zahraničí.Jako bývalá žurnalistka se zájímá o novinky v oboru estetické a plastické chirurgie.Hlavním cílem jsou pro zprostředkovat dokonalé služby pro zájemce o estetické a plastické zákroky kontaktující Agenturu Estetika V.I.P. Prague.

"Ráda pomáhám lidem k nalezení štěstí a spokojeniosti v životě,k získání či obnovení sebevědomí.Ikdyž jsem dlouho věřila na zázračnou omlazující sílu rekreačního sportu,přece jen jsem poznala,že se proti genetickým předurčením nedá čelit jinak,než menší či větší estetickou či plastickAgentrua Estetika VIP sídlí v Prazeou korekcí.Jsem ráda,že naše agentura spolupracuje s nejlepšími odborníky v těchto oborech můžeme pomoci zájemce zorientovat,kam jít se svým trápením či problémem."

Zbyněk Čejka , majitel a jednatel společnosti Maxif,s.r.o. bohaté zkušenosti s vedením obchodní společnosti.Je oporou vedení Agentura Estetika V.I.P. Prague a stará se o koordinaci spolupráce mezi klienty a klinikami estetické a plastické chirurgie.

"Mám rád,když aktivní lidé okolo mě o sebě pečují,jak fyzicky tak duchovně.Naše agentura je pro tou správnou volbou s rychlou pomocí.Každý klient může využít našich služeb dvacetčtyři hodin denně,sedm dní v týdnu."

Agentura disponuje operátorkami, které hovoří anglicky, německy, rusky a dalšími světovými jazyky.

Agentura Estetika VIP Praha spolupracuje s privátní klinikou Grand Clinic Praha, kde se provádějí jednodenní zákroky estetické a plastické chirurgie. Zároveň spolupracuje s předními plastickými chirurgy, kteří provádějí náročné operace vyžadující hospitalizaci na klinikách.

Agentura Estetika VIP sídlí v Praze a zprostředkovává pro klienty ze zahraničí odvoz z letiště do hotelu a z hotelu na kliniku. Zároveň nabízí zájemcům i kulturní program v Praze a okolí, prohlídku historických památek v Praze a okolí.

 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít