Agentura Estetika VIP ve spojení s privátní klinikou Grand Clinic Praha

  1. Agentura  Estetika VIP, v jejíž čele stojí Mgr. Jana Čejková a Zbyněk Čejka, úzce spolupracuje s privátní klinikou estetické a plastické chirurgie Grand Clinic Praha a jsou na stejné adrese: Národní . 17, Praha 1.  Na klinice je šéflékařem plastický chirurg s více jak desetiletou praxí MUDr. Pavel Horyna s týmem dalších špičkových plastických chirurgů a korektivních dermatologů a zkušeného zdravotnického personálu. Lékaři Grand Clinic absolvovali řadu stáží v zahraničí, stále získávají nové poznatky na seminářích a kongresech či v každodenní praxi na klinice.

  2. Společnost GRAND Clinic s.r.o - www.grandclinic.cz provozuje privátní českou kliniku estetické a plastické chirurgie v Praze, ale náš  personál se domluví anglicky, německy, rusky, slovensky. Grandc Clinic Praha, Národní 17, Praha 1

  3. Grand Clinic poskytuje zdarma konzultace a provedení zákroků jednodenní plastické chirurgie, konzultace k operacím plastické chirurgie v celkové anestezii . Klinika disponuje moderně vybaveným zákrokovým sálem, včetně nejmodernějšího přístroje Body Jet na odsávání podkožního tuku a jeho přenosu do prsou, hýždí, dekoltu, obličeje v lokální anestezii.

  4. Na klinice provádíme korekce vad na kráse pomocí injekčních výplní botulotoxinu, vlastního tuku, aquafillingu, kyseliny hyaluronová, plazmy z vlastní krve a další procedury vedoucí k omlazení obličeje, dekoltu či hřbetu rukou.

  5. Nabízíme masážefyzioterapii, hubnutí zdravě s jídelníčkem na míru a kondičním programem, odstranění bolesti kloubů a jejich léčbu, poradnu zdravého životního stylu.

  6. Estetika VIP a Grand Clinic podporuje soutěže o tituly Miss aerobik, Miss aerobik Junior, Miss aerobik KadetMissis Aerobik & Dance : www.missaerobik-dance.cz, které oslovují ženy a dívky mající vztah ke zdravému životnímu stylu a estetice. V personálu, který pracuje na recepci kliniky a komunikuje se zájemci o zákroky estetické či plastické chirurgie, patří finalistky soutěže Miss aerobik.

  7. Nejoblíbenější zákroky: zvětšování prsou vlastním tukem, liposukce v lokální anestezii pomocí moderního přístroje Body Jet, operace očních víček, trvalé odstranění pocení v podpaží, omlazení obličeje vlastní krví respektive plazmou a v poslední době i zvětšení prsou pomocí gelu Aquafilling.

 

 

 

 
Grand Clinic
 

Kde nás najdete :

 
Zavolejte, objednejte se!
 
*
*
*
*
 
 

Nové telefoní číslo

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
Zavřít